הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

הכוח בידינו, אם רק ניקח

Go down 
3 posters
מחברהודעה
נעמי

מספר הודעות : 31

הכוח בידינו, אם רק ניקח Empty
הודעהנושא: הכוח בידינו, אם רק ניקח   הכוח בידינו, אם רק ניקח EmptySun Dec 12, 2010 12:07 am

אני ורפי בעד הרעיון של ליצור שני בתים, כמו גריפינדור וסלית'רין, ואנחנו נהיה בבית "הדמוקרטי", הם יהיו בבית "השמרני", וככה שנינו נהיה בגנז"י, כל אחד יבוא לפעילויות שהבית האחר מרים, נעזור אחד לשני, אבל תהיה אוטונומיה.

מה אתם חושבים?

זיכרו, שאם נדבוק יחד, הם לא יוכלו לומר לנו לא. אבל זוהי הבחירה שלכם. עליכם רק להחליט, וזה יהיה שלכם.
חזרה למעלה Go down
קלמק

קלמק

מספר הודעות : 20

הודעהנושא: Re: הכוח בידינו, אם רק ניקח   הכוח בידינו, אם רק ניקח EmptySun Dec 12, 2010 12:15 am

כמה שאני מסכים עם הרעוין של הדמוקרטיה אל מול הדיקטטורה של קהילה העוף, שני הנהגות לאותה הקבוצה זה לא אפשרי...
הקהילה תהיה תחת הנהגה אחת (ואני לא יודע בשלב זה להגיד איזו) או שלא תהיה קהילה בכלל.
חזרה למעלה Go down
נעמי

הודעהנושא: Re: הכוח בידינו, אם רק ניקח   הכוח בידינו, אם רק ניקח EmptySun Dec 12, 2010 12:21 am

אם אנחנו מתכוונים להמשיך, לעשות פעילויות בלי קשר אליהם, אז זהו מצב שיכול לקרות באופן טבעי. אם הם יבואו ויגידו לך לא, אתה לא תקשיב להם, נכון? אז זה מה שייצא.
חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

הודעהנושא: Re: הכוח בידינו, אם רק ניקח   הכוח בידינו, אם רק ניקח EmptySun Dec 12, 2010 8:16 am

נעמי, אני מודע לרעיון הזה כבר הרבה זמן.
הרעיון הזה הוא שלב מתקדם יותר. כלומר, עם עכשיו לאחר שההקפאה תפשיר עדין שישארו 2 מחנות מנוגדים ולא נצליח לגשר זה יהיה הפתרון.

וקלמק, תחשוב על זה. עם המצב יגיע לידי כך שיוותרו 2 צדדים מנוגדים. עדיף כמו שאמרת לאחד אותם לקהילה אחת("עם 2 גרעינים") מאשר להותיר 2 קהילות.
כי אז שנינו נפסיד אחד את השני.

בברכה,
אור
חזרה למעלה Go down
נעמי

הודעהנושא: Re: הכוח בידינו, אם רק ניקח   הכוח בידינו, אם רק ניקח EmptySun Dec 12, 2010 12:59 pm

איך נפסיד אחד את השני, אם נגיע לפעילויות של האחר ונעזור להם?

אני פשוט חושבת שצריך להיות גרעין גם לאלה שלא מתאים להם מה שיש לשלישיה להציע, ולא צריך להיות מצב בו לאנשים שרוצים ליצור משחקי תפקידים בכפר סבא אין לאן ללכת כי אינם תואמים לעולמם של שלושה אנשים שנבחרו בעיקר בגלל ברירת מחדל, כי הם היו אלה שקודמו על ידי המועצה זיכרונה לברכה.
חזרה למעלה Go down
קלמק

קלמק

מספר הודעות : 20

הודעהנושא: Re: הכוח בידינו, אם רק ניקח   הכוח בידינו, אם רק ניקח EmptySun Dec 12, 2010 9:58 pm

נעמי את מונעת יותר מדי מכעס וזה מעוור אותך...
חזרה למעלה Go down
נעמי

הודעהנושא: Re: הכוח בידינו, אם רק ניקח   הכוח בידינו, אם רק ניקח EmptySun Dec 12, 2010 11:54 pm

אני לא חושבת שזה מעוור אותי. זה מעורר אותי.

בסך הכל אני לא אומרת כאן בואו נמחק אותם, אלא בואו נעמוד מולם ונחליט שיש לנו קול, לא רק להם.

הם לא צריכים להיקטל, אבל גם לנו יש זכות לא להיקטל, שנינו צריכים להיות במקביל, ולא לחשוב שזה או אנחנו או הם.

אני חושבת שהם בגישה כזאת, של או אנחנו או הם, וזה מעצבן אותי. אני שואפת ליותר ואני חושבת שזה לא צריך להיות ככה.
חזרה למעלה Go down

הכוח בידינו, אם רק ניקח
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1