הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף

Go down 
+3
יוסי שטייף
אור חלימי
רפי פלישמן
7 posters
מחברהודעה
רפי פלישמן

מספר הודעות : 129

נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף Empty
הודעהנושא: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyTue Dec 21, 2010 6:57 pm

באשכול זה כל אחד יכול לרשום מה הוא חושב שצריך להיות היחס שלנו לקהילת העוף

אני חושב שלצורך טרמינולוגיה פוליטיקלי קורקטית ולמען בהירות בדיון זה, נכנה את עצמנו ("הגרעין הדמוקרטי") והעוף יכונו ("הגרעין השמרני")

הרגישו חופשיים לרשום את דעתכם, הצעות מקוריות יתקבלו בברכה.

אבל בלי ספאם, תגובות ענייניות בבקשה

בברכה

מרפי
חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyTue Dec 21, 2010 9:22 pm

יחס? אתה מתכוון...היחס שלנו אליהם כגוף?
אני רואה בהם כאמצעי לשיפור יכולת הכתיבה הביטוי שלי, ואני ממליץ לכם לעשות כמוני.

יש מעט מאוד שם שמקשיבים למה שאנחנו אומרים, לפחות שיצא לנו מזה משהו מועיל
חזרה למעלה Go down
יוסי שטייף

מספר הודעות : 64

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyWed Dec 22, 2010 1:14 am

מסכים, קשה לשכנע מישהו שבטוח שהוא צודק.
חזרה למעלה Go down
נעמי

מספר הודעות : 31

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyWed Dec 22, 2010 12:58 pm

אלוהים יודע מה כתוב בפורום העוף עכשיו, אני לא יודעת כי הפסקתי להיכנס לשם. הם כל כך מגעילים אותי, אני מסבירה שעבדתי 10 שעות ביום שישי ואני מקבלת תגובות של אם את ככה אז את ככה, בלי קשר בכלל למה שאני אומרת, הם מתעקשים על היער הזה באופן עיוור ולא אכפת להם שיש אנשים שצריכים כסף לאוכל, ואין להם את הזמן לחפור ביער ביום שישי.

אני לא אומרת את זה כדי להעליב, אבל הם באמת נשמעים כאילו הם חלק מכת. אני לא יודעת מה לעשות עם זה, איך לומר את זה יפה. אנשים שאלו אותי למה אנשים בקהילה אומרים עליי דברים רעים, וזה בטח קשור למשהו שעשיתי, אבל המון מהפעמים הללו אני פשוט אומרת שאני לא מסכימה עם הדעות שלהם ובאופן עיוור הם מתחילים לתקוף, כמו שעושים בכת. ואם לא, זה בגלל שהם חושבים עצמם מתוחכמים מספיק להקשיב, לצד השני, כדי שבאופן מתוחכם ישאבו אותו בחזרה אליהם.

לאט מתחיל לי להיות פחות ופחות אכפת מהאנשים האלה. אני השקעתי כל כך בקהילה והם כאילו שכחו הכל, אחרי שעברו את הסדנה לשטיפת מוח הזאתי שלהם.

היו"ר חושב שהוא יכול לומר באופן החלטי "לא יהיה גרעין נוסף" כאילו אנחנו שואלים אותו בכלל.

זאת ההחלטה של האנשים כאן, אם אתם רוצים או לא.

זה לא ייתכן, שאדם חושב, שרק בגלל שהוא נבחר בבחירות אז הוא יכול למחוק לאנשים אחרים את הראייה שלהם לאיך שהם רואים את הקהילה, כי הוא עכשיו יחליט הכל ולהם אין קול או יד בדבר.

יש אנשים שמעדיפים דמוקרטיה, והם יצטרכו להתמודד עם זה. אם הם מסלקים אנשים מהמסגרת "שלהם" על דברים כאלה, אז זה רק מצביע עליהם. אם הם מוכנים לסלק אנשים על כאלה דברים ו/או "לגרום להם להבין שהם לא שייכים", אז ברור שזה לא סתם משהו שאני עשיתי, אלא משהו אצלם דורש תיקון.

אך כאמור, אני לא מתכוונת להתמודד איתם יותר. כל הנושא הזה שאב לי המון הזמן, אני מצאתי את עצמי מבזבזת עליו זמן תגובה במקום להתרכז במשחקים וברעיונות שאני מתכננת!!! אני נגעלת מעצמי ואני נגעלת מהם.

אני יכולה לחפור על זה עוד, אבל עדיף שלא, מספיק חפרתי שם וביזבזתי אנרגיה.
חזרה למעלה Go down
גלעד גרינברג

מספר הודעות : 52

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyWed Dec 22, 2010 10:42 pm

יוסי שטייף כתב:
קשה לשכנע מישהו שבטוח שהוא צודק.
אתה לא יודע כמה אני מסכים איתך.
קשה מאוד לשכנע מישהו שבטוח שהוא צודק.
זו הסיבה בגללה קיים הדיון הזה מלכתחילה.

נעמי כתב:

אלוהים יודע מה כתוב בפורום העוף עכשיו, אני לא יודעת כי הפסקתי להיכנס לשם. הם כל כך מגעילים אותי, אני מסבירה שעבדתי 10 שעות ביום שישי ואני מקבלת תגובות של אם את ככה אז את ככה, בלי קשר בכלל למה שאני אומרת, הם מתעקשים על היער הזה באופן עיוור ולא אכפת להם שיש אנשים שצריכים כסף לאוכל, ואין להם את הזמן לחפור ביער ביום שישי.

אני לא אומרת את זה כדי להעליב, אבל הם באמת נשמעים כאילו הם חלק מכת. אני לא יודעת מה לעשות עם זה, איך לומר את זה יפה. אנשים שאלו אותי למה אנשים בקהילה אומרים עליי דברים רעים, וזה בטח קשור למשהו שעשיתי, אבל המון מהפעמים הללו אני פשוט אומרת שאני לא מסכימה עם הדעות שלהם ובאופן עיוור הם מתחילים לתקוף, כמו שעושים בכת. ואם לא, זה בגלל שהם חושבים עצמם מתוחכמים מספיק להקשיב, לצד השני, כדי שבאופן מתוחכם ישאבו אותו בחזרה אליהם.

לאט מתחיל לי להיות פחות ופחות אכפת מהאנשים האלה. אני השקעתי כל כך בקהילה והם כאילו שכחו הכל, אחרי שעברו את הסדנה לשטיפת מוח הזאתי שלהם.

היו"ר חושב שהוא יכול לומר באופן החלטי "לא יהיה גרעין נוסף" כאילו אנחנו שואלים אותו בכלל.

זאת ההחלטה של האנשים כאן, אם אתם רוצים או לא.

זה לא ייתכן, שאדם חושב, שרק בגלל שהוא נבחר בבחירות אז הוא יכול למחוק לאנשים אחרים את הראייה שלהם לאיך שהם רואים את הקהילה, כי הוא עכשיו יחליט הכל ולהם אין קול או יד בדבר.

יש אנשים שמעדיפים דמוקרטיה, והם יצטרכו להתמודד עם זה. אם הם מסלקים אנשים מהמסגרת "שלהם" על דברים כאלה, אז זה רק מצביע עליהם. אם הם מוכנים לסלק אנשים על כאלה דברים ו/או "לגרום להם להבין שהם לא שייכים", אז ברור שזה לא סתם משהו שאני עשיתי, אלא משהו אצלם דורש תיקון.

אך כאמור, אני לא מתכוונת להתמודד איתם יותר. כל הנושא הזה שאב לי המון הזמן, אני מצאתי את עצמי מבזבזת עליו זמן תגובה במקום להתרכז במשחקים וברעיונות שאני מתכננת!!! אני נגעלת מעצמי ואני נגעלת מהם.

אני יכולה לחפור על זה עוד, אבל עדיף שלא, מספיק חפרתי שם וביזבזתי אנרגיה.
נעמי, אני קראתי כל תגובה וכל מילה שנכתבה בRPFORUM ואת כל החפירות שלך, ואת כל החפירות תגובה שלהם ולא הפסקתי פעם אחת. למה? מסיבה פשוטה. הקהילה מספיק חשובה לי כדי להקריב את הזמן הזה.
וכפי שאת נגעלת מהם, אני נגעל מהתגובה הזו שבאה ומראה עד כמה את נמצאת עם ראש אטום!
עכשיו, סלחי לי עם איכשהו העלבתי אותך כאן. כל מילה שנאמרה נעשתה למען העברת המסר ולא בעבור פגיעה.
חזרה למעלה Go down
נעמי

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyWed Dec 22, 2010 11:09 pm

גלעד, אם הקהילה לא חשובה לי כמו שהיא חשובה לך:

א. זה לא הופך אותי אוטומטית לאדם רע.

ב. הקהילה הייתה חשובה לי מאוד בעבר, אבל היחס של חברי קהילה אליי גרמה לי להבין שביזבזתי את זמני על אנשים שלא מסוגלים להבין מה זה לעבוד 10 שעות ביום שישי בשביל כסף לאוכל, ולמה זה יותר חשוב מאשר לחפור ביער כדי לגרום לחבורה של שחקני תפקידים / קהילה, להרגיש טוב עם עצמם. אם האכפתיות שלהם כל כך מוגבלת, שהם לא מסוגלים להבין למה אני לא יכולה לבוא ליער ביום שישי, והם אומרים לי שאני אדם שלא אכפת לו - אז זה בדיוק מה שגורם לי לחוסר האכפתיות.

זו האטימות שגוררת אטימות, כי יחס גורר יחס.

לצטט את מה שאני אומרת, ולהגיב בפשטות שאני אדם אטום, ללא הסברים וטיעונים שמעוגנים בדוגמאות ברורות, לא גורמות לי להרגיש כלום.

אני הגעתי למסקנה שהקהילה הזו היא כת, וזה זכותי, זה לא אומר שאני אדם רע פשוט משום שאני מגיעה למסקנה הזו. אני חושבת שזו היא המסקנה הנכונה.

להגיב לי כך גלעד, כמו שאתה מגיב כעת, רק מאשר בעיניי את הקו הרגשני יתר על המידה של חברי הקהילה הצעירים, שמתלהמים ואומרים "אתה רע" באופן אוטומטי, "רע, רע, רע", מבלי להבין את הזכות של אדם לא לאהוב אותם, ואת הצורך לעשות דברים יותר חשובים בחיים מאשר לשחק משחקי תפקידים.

אחרי גיל 18 והמעבר בצבא, רוב הסיכויים שאתה והם יבינו, שיותר חשוב בחיים להשיג כסף למזון ומחסה, למצוא קשר רומנטי שמחזיק מעמד, לטפח מאגר של ידידים ללא קשר למסגרת אחת מקשיחה ומדירה - הרבה יותר חשוב - מאשר להיות בקהילה של שחקני תפקידים.

מי שחושב או מתנהג באופן עקיף, שקהילה של שחקני תפקידים זה יותר חשוב מאשר להשיג כסף למזון ומחסה, מאשר להיות בקשר רומנטי ארוך טווח, מאשר להתיידד עם אנשים ללא קשר לאותה המסגרת - סימן שמשהו לא טוב אצלו, ואלו סימנים של כת.

הם צריכים לצאת מזה, אתה צריך לצאת מזה.

עד שאתה לא יוצא מזה, קשה לי להגיב לדבריך בצורה יותר מעמיקה.

נ.ב. גם כאשר השקעתי בקהילה המון, עדיין אמרו שאני אדם רע. אז מה ההבדל? = אז לא אכפת לי, וזהו.

אני נתתי, לפני חודשים, בתור חברת סגל, להגר וג'ינג'י ערכת תיאטרון עליה עבדתי שעות על גבי שעות, מאוד מושקעת, והם כלל לא זוכרים דברים כאלה, הם בטח משחקים איתה כדורגל וגוררים אותה על הרצפה, לפי איך שהם מדברים איתי. אלו לא אנשים שאני צריכה לבזבז עליהם את זמני. לומר לי בכזה טון חצוף שאני לא עשיתי למעשה כלום, אחרי שהם מקבלים ממני כזה דבר? זה מה שמגעיל.
חזרה למעלה Go down
גלעד גרינברג

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyThu Dec 23, 2010 12:01 pm

נעמי, את הגעת לקהילה בת 24. את לא רואה את הדברים מאותה נקודת מבט שחברי הקהילה "המטומטמים" והצעירים רואים אותה.
את לא מבינה את השינויים שהיא מחוללת בחייהם של בני נוער בגילאי העשרה.
את לא רואה את זה כי את לא חווית את זה!
כדי להבין משהו ב100% צריך לחוות אותו.
אני חווה את זה ואני מבין את זה ב100%. אני מבין את הדעה שלהם, אני יודע מה המקור שלה, ואני יודע ממה היא נובעת.
נעמי, את באת לקהילה אחרי שהשתחררת מהצבא ולאחר שנהיית "חלק" מהמדינה הזו ולכן את לא מבינה מה הקהילה עושה בעבור בני נוער!
לכן את חושבת שהקהילה היא כת כי את לא יודעת מה הקהילה היא בעבור "חברי הכת המפגרים".
נעמי, אני חש ממך זלזול כלפי הקהילה ואני, לא בתור חבר קהילה, אלא בתור גלעד הנער בן ה16 שחייו היו שונים לחלוטין ללא הקהילה, מרגיש נעלב מזה!
חזרה למעלה Go down
נעמי

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyThu Dec 23, 2010 4:29 pm

למה כאשר אתה מדבר אליי בנימה עולבת, אני צריכה לקבל את זה בתור התעוררות והבנה, אבל כאשר אני אומרת לך משהו בנימה דומה, אתה לא חושב שיש סיכוי קלוש שאולי אני אומרת לך את זה כדי שתבין?

אין שום דבר רע בזה, שאני קיבלתי את שלי מהמדינה ולא מהקהילה. אני חושבת שעשו לך ולאחרים עוול, בכך שגרמו לך לחשוב שכל הערכים הללו הם קהילתיים ולא חלק ממשהו גדול יותר. למה אתה חושב שאני השתלבתי כל כך טוב בקהילה בהתחלה? כי הערכים שלה דומים לערכים של המדינה, והקהילה לא נולדה בואקום, אלא עשתה העתק-הדבק למשהו גדול יותר ממנה: תסלחו לי שאני לא חושבת שהיה קורטוב אמיתי של גדולה באדם שהחליט ליצור קהילה עם בת הזוג שלו באותה העת, והיא מייצגת עבורו תקופה בחיים. כפי שהיא שימשה לו בתקופה בחייו, ועכשיו לא, ככה אתה תבין שיש דברים אחרים בחיים חוץ מזה, בתקופה הבאה של חייך.

אני מלמדת אנשים אחרים איך להתייחס אליי, כמו שאתה מלמד אנשים איך להתייחס אליך. כולם עושים את זה. ואני חושבת שעשיתי טעות, כאשר השקעתי כל כך הרבה מזמני בשנה שעברה, עבור קהילה זו. כסף למזון, מערכת יחסים רומנטית אחת ומערכות יחסים אלפטוניות רבות - כל אלה יותר חשובות. אין בכך התנשאות. זו עובדה. מי שמתכוון לחלל לי את החיים, ולדרוש ממני להשקיע יותר ממה שאני מוכנה להשקיע, עוד יותר מזה, ידרוש ממני להשקיע יותר ממה שאני מסוגלת להשקיע, כאילו הזמן שלי והתחת שלי שייכים לו, כאילו זו לא התנדבות אלא כת - אז שיחפש במקום אחר. לא אותי. אני מחליטה שאני לא אתן לאנשים הללו יותר יד בחיים הקרובים שלי. והם יצטרכו להבין שאיתי לא מתייחסים ככה. זאת הייתה אמורה להיות התנדבות, ואני לא חייבת להם יותר ממה שאני נותנת.

אני לא חושבת שהייתי מקבלת משהו יותר טוב בקהילה לו הייתי מגיעה אליה בגיל יותר צעיר. כי בקהילה יש דברים טובים, אבל גם דברים רעים - קריעת הביטחון העצמי שלך מעליך בכך שאומרים לך שאתה לא טוב מספיק עד שלא תעשה מה שהם דורשים ממך, לחץ חברתי מתון עד קיצוני, פחד להיות אינדוידואל, פחד ליצור מבלי חותמת האישור של ה"מנהיגים"...

בשבילי? לא תודה. גם מחוץ למסגרת הקהילתית יש סבל כזה. זה לא כזה משנה.

למה אתה לא יכול להיעלב קצת בשבילי, כאשר אני מספרת לך על כל ההשקעה שלי, וכמה לא העריכו את זה? אתה מדבר בקטע של לשמוע את שני הצדדים ולהפנים אותם, אז תפגין בעצמך את מה שאתה רוצה ממני.
חזרה למעלה Go down
גלעד גרינברג

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyThu Dec 23, 2010 8:41 pm

נעמי, קודם כל, אני לקחתי בחשבון את העובדה שיכול להיות שאת תפגעי ממה שאני אומר כי לא השתמשתי במילים הכי מתונות ואני מודע לזה.
בתור המשך, כפי שאמרתי, את לא יודעת מה היה קורה לו הצטרפת לקהילה בגיל יותר מוקדם, את יכולה לשער בלבד וכפי שאת רואה, את לא חושבת שזה היה משפיע אבל אני אגלה לך סוד, יש משהו קטן שנקרא "אפקט הפרפר". במקרה ולא שמעת עליו אני אגלה לך. אפקט הפרפר אומר שהדבר הכי קטן יכול לגרום לתוצאות הכי הרות אסון שקיימות. עכשיו נשווה את זה לחיים האמיתיים, זה אומר שאם משהו אחד בחיים שלך היה נעשה בצורה שונה החיים שלך היו יכול להיות שונים לחלוטין!

נעמי, אני בטוח שכל אחד מהא.א.א. היה עונה לך כמה הקהילה השפיעה עליו ועד כמה חייו היו שונים אם הוא לא היה מצטרף לקהילה אילו רק היית שואלת אותם. אני לא יודע איך החיים שלי היו נראים ללא קהילה אבל מה שכן, הם היו שונים לחלוטין ויכול להיות שאפילו לא.

אז בבקשה נעמי, אל תגידי לי שבגלל שלך יש סדר עדיפויות מסויים כולם צריכים לחשוב שהוא הנכון, וכן, זה בדיוק מה שאמרת! שהעובדה שהם הציבו את הקהילה מעל חיים רומנטיים היא פסולה מהיסוד והם צריכים לשנות את תפיסת העולם שלהם.
חזרה למעלה Go down
רפי פלישמן

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyThu Dec 23, 2010 9:42 pm

גלעד אני כבר לא מנהל כאן בפורום אבל אני מזהיר אותך למתן את התגובות שלך

הוזהרת בעבר בצורה נעימה וגם בצורה תקיפה.

למרות זאת פתחת משתמשים פיקטיביים ואתה באופן עקבי ומוצהר מגיב בצורה שפוגעת ברגשותיהם של המשתמשים האחרים.

לצורה כזאת של התנהגות אין מקום בשום פורום אינטרנטי ובוודאי שלא בקהילה החופשית. למען האמת אני די בטוח שבכל פורום אחר לא היו סובלים התנהגות כזאת. לעיתים אני מרגיש שאתה מנצל לרעה את העובדה שאנחנו מוקירים את חופש הביטוי כערך עליון.

בקיצור

תמתן את עצמך ומייד

בנחרצות
רפי

חזרה למעלה Go down
קלמק

קלמק

מספר הודעות : 20

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyFri Dec 24, 2010 2:15 am

גלעד אתה מגזים עם התגובות שלך...
אתה כבר לוקח פה את הדברים לכיוונים שונים ופותח דיון שכבר נמצא בפורום של קהילת העוף, ובשלב זה מיותר לציין שלא צריך עוד דיון על המצב הנוכחי.

אחרי 6 וחצי שנים בקהילה אני יכול להגיד שכן הקהילה שינתה אותי בצורה כזאת או אחרת, אבל להגיד לאנשים שהם לא מודעים לעצמם(בקהילה)בגלל שהם הצטרפו בגיל מאור זו טעות. בתור אחד שיכול לראות את 2 הצדדים אני יכול להגיד שצד אחד צבר יותר מדי כח במהלך השנים ואיפשהו בדרך משהו וקרה והוא מנסה להשתמש בכח הזה כדי לפתור את הדברים. האם הם צודקים? סביר להניח שכן. באם הדרך שלהם צודקת? סביר להניח שלא, ופה טמון הכלב!!
המריבה הגדולה הזאת תמיד הייתה, ותמיד היו פערים אבל עכשיו בגלל החלטה של 3 אנשים נוצר גם פיצול פיזי. אנשים הולכים להיפגע, אנשים הולכים לעזוב ויהיו הרבה אנשים שלא יהיו מרוצים מהמצב, ולכן זה הזמן לא לראות כמה אתה או מישהו אחר צודקים וכל השאר טועים, אלא לראות איך אפשר לגשר על הפערים.
ועל זה נאמר - אם אתה לא חלק מהפתרון כנראה אתה חלק מהבעיה.
תבחר ביזה צד אתה נמצא ותדבוק בו לפי אמונתך, אבל אם אתה חושב שאנחנו חלק מהבעיה ולא הפתרון, כנראה שאין לך מקום להגיב פה.
חזרה למעלה Go down
אלון רייזמן

מספר הודעות : 9

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyFri Dec 24, 2010 4:31 pm

לצערנו, נאלצנו להרחיק את גלעד מהפורום ולכן הוא לא יוכל להגיב לך ביומיים הקרובים.
חזרה למעלה Go down
נעמי

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyFri Dec 24, 2010 9:27 pm

גלעד, אני חושבת שאתה לוקח את הדברים שלי בצורה לא נכונה.

אני אומרת, שגם לי, וגם לחברי הקהילה (האחרים), מגיע סדר עדיפות בחיים שלהם, לעצמאות כלכלית וזה אומר שאתה משלם על האוכל שאתה אוכל ולא אבא שלך, מגיעה לכולם את הזכות לשים דברים אחרים בכללי מעל הקהילה: וזה אומר בת / בן זוג, וחברים אחרים שאינם חלק מהקהילה, ככה שלא יוצא מצב בו אם זה חבר שלך מהקהילה אז הוא יותר חשוב מאשר החבר שלך שהוא לא מהקהילה, ואז באמת נוצר מצב של כת. אם בן / בת הזוג הינם בכלל מהקהילה, אז זה בכלל דורש שאילת שאלות. לי גם יצא מצב כזה קצת, ככה שעכשיו אני מתכוונת בזמן הקרוב ללכת לספידייטינג ממש בכוח, כי אני רואה שיוצא לי דפוס ממש לא בריא של: נמוך, צעיר ממני, ובקהילה (ברמה כלשהי). אז גם אני מנסה לשנות את מה שנדפק אצלי.

אם אתה חושב שזה יותר חשוב להשקיע בקהילה מאשר להשקיע בחיי האהבה שלך (ואני לא מדברת על לרדוף אחרי כל בחורה, אלא להשקיע זמן בבחורה אחת שאוהבת אותך) - זה לא טוב בעיניי. אבל זה מילא, כי הקריטריון היותר חשוב אף מזה, זה הצורך לעבוד בשביל קצת כסף לאוכל. אז גם זה אתה חושב שפחות חשוב מאשר הקהילה? - אז אל תספר לי את זה, ספר את זה לביטוח לאומי.

אני לא מתכוונת להחזיק גבר שיעדיף להשקיע את ימי שישי שלו על הקהילה מאשר עליי, אם יהיה לי כזה בחור אז אני אזרוק אותו לכל הרוחות, ואני מבינה לחלוטין בחורות שלא מוכנות להיות בקשר כזה עם בחור בקהילה. אם אדם אומר שזה למה חברה שלו נפרדה ממנו, אז זה בעיה שלו שהוא לא היה מוכן להשקיע בה כמו שהוא מוכן להשקיע בקהילה. גם אני לא אצפה מבחור להפך.

בוא ננסח מחדש, אם זה מפריע לך:

עובדה היא, שיש לכל אדם דברים חיוניים שהוא חייב לשמור עליהם. דברים אישיים. והקהילה לא צריכה לדרוש מאדם להחליט שזה הכל או כלום, שאם אתה מעדיף משהו כמו לאכול ארוחת ערב יום שישי עם המשפחה שלך בבית, במקום לחפור ביער, סימן שאתה אדם חסר ערכים שלא מוכן להשקיע ולא אכפת לו - זה פסול. האם אתה יכול להסכים איתי בכך?

(לא שאני ארצה לאכול ארוחת ערב בסופשבוע עם המשפחה שלי, מבחינתי זה סבל, אבל שמעתי שיש אנשים שאוהבים את זה...)

בכל מקרה, חברה הכי טובה שלי, שהיא כמו אישתי בשבילי - הרבה פעמים אני רוצה לשבת איתה בבית ואין לי את הזמן. אז אם אתה חושב שאני אחפור ביער במקום לשבת בבית עם אישתי, אתה פשוט לא יודע מה אתה סח!
חזרה למעלה Go down
רפי פלישמן

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptyFri Dec 24, 2010 10:50 pm

אני מציע לנעול את האשכול מכיוון שהדיון סטה לחלוטין ממטרתו

(נעמי זה לא נגדך וגלעד זה לא נגדך)

מרפי
חזרה למעלה Go down
נעמי

הודעהנושא: Re: נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף   נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף EmptySun Dec 26, 2010 11:47 am

אני מציעה שלא, כי אני חושבת שזו הייתה מטרת ההסתה.
חזרה למעלה Go down

נושא לדיון בפורום: היחס לקהילת העוף
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» בקשר לקהילת העוף
» נושא לדיון: ועדת אע"ע
» נושא לדיון: אמנת הקהילה
» נושא לדיון: קהילה בהתהוות
» נושא לדיון:קופת הקהילה