הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

החלטת הישיבה הקהילתית השניה

Go down 
2 posters
מחברהודעה
רפי פלישמן

מספר הודעות : 129

החלטת הישיבה הקהילתית השניה Empty
הודעהנושא: החלטת הישיבה הקהילתית השניה   החלטת הישיבה הקהילתית השניה EmptySat Nov 20, 2010 6:48 pm

להלן החלטות הישיבה הקהילתית השניה אשר התקיימה היום

1. הוחלט ברוב קולות כי אנו קהילה בהתהוות. מבחינת טרמינולוגיה, אנחנו מכנים את עצמנו: הקהילה, הקהילה החופשית וזהו.
2. הוחלט לשנות את זמני האסיפה כדלהלן:
החל משבוע הבא (לא כולל) אנו נתכנס אחת לחודש בגן הזיכרון בשעה 15:00 ואחת לחודש ביער אושיסקין בשעה 17:00. סה"כ התכנסות אספת הקהילה תתבצע אחת לשבועיים. לצורך הצבעה זו קולם של אלו אשר לא יכלו להגיע נחשב לפנים משורת הדין. בישיבה הבאה נדון אם הישיבות שמתכנסות בגן הזיכרוןיתחילו לפני או אחרי הפעילות. בכל מקרה ישיבת הבאה ביום שבת הקרוב ה 27.11.10 ב 15:00 בגן הזיכרון.
3. הוחלט כי ניתן להוסיף אירועים חוץ קהילתיים לוח השנה הקהילתי. אם כי יש לציין אותם ככאלו.
4. בהיעדר הכרעה הוחלט שהטרול הידוע בכינוי "הברון" לא יקבל באן והוא יוכל להמשיך להגיב בפורום באשכול עוף טרופי בלבד.

במאמר מוסגר נקבע כי כדי לשנות את המצב הקיים בקהילה יש צורך ברוב באסיפה. ובמידה ובהצבעה מסויימת אין הכרעה (יש תיקו) הסטטוס קוו נשמר.
רפי פלישמן

מ. דיון
חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

החלטת הישיבה הקהילתית השניה Empty
הודעהנושא: Re: החלטת הישיבה הקהילתית השניה   החלטת הישיבה הקהילתית השניה EmptySat Nov 20, 2010 8:00 pm

אם הייתי יודע על ההצבעה של הברון סביר להניח שהוא היה מקבל באן..
טוב...אני לא ממש מבין מה ההגדרה של קהילה בהתהוות אבל שיהיה, הקהילה וזהו ונפסיק להתעסק עם זה.
אתם בטוחים שיהיה לנו מספיק דברים לעלות בישיבה כל שבועיים?

אני עצוב מהישיבה. אני שמח שהוחלטו כמה דברים אך עצוב שהדברים שהיו ממש חשובים לי נדחו לשבוע הבא.
טוב נו, לפחות סימנו להתעסק עם איזה סוג קהילה אנחנו.
אני מקווה שעד שבוע הבא נסגור את העניין עם הקופה. ואם יהיה לנו מזל אולי גם את עניין התפקידים.

חזרה למעלה Go down

החלטת הישיבה הקהילתית השניה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» הוספת אירועים חוץ קהילתיים ללוח השנה הקהילתי
» הישיבה הקרובה
» תזכורת: הישיבה הקרובה