הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל

Go down 
5 posters
מחברהודעה
אור חלימי

מספר הודעות : 211

גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל Empty
הודעהנושא: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptySun Nov 28, 2010 8:04 pm

קצת הקדמה:
בשבת האחרונה הגענו לאיזושהי מסקנה חכמה משהו שאנחנו צריכים עוד אנשים.
במהלך השבת נזרקו כמה רעיונות נחמדים והצעות יפות.

אך בואו נרכז כאן את הכל על מנת שנוכל לשפר אותם ולהוציא אותם לפועל ביותר קלות.
למרות שאני אחראי על הנושא אני צריך עזרה רבה, איני מכפ"ס ואני לא יוכל להיות אחראי על העיניין לבד, יש מתנדבים?

רעיונות שהועלו בנתיים:
-להדפיס פליירים ולחלק(גדי בודק הצעות כל שהן)
-ללכת לבתי ספר בימי שישי או באמצע השבוע ולהיכנס לכיתות ולהרצות(בנתיים הגענו להבנה שכדי שזה יהיה בן ובת)
-לעשות "מלחמת חרבות" בבתי הספר בהפסקות ותוך כדי לגייס אנשים.
-ללכת בכל כפ"ס עם החרב לגנזי ולאסוף מתעניינים בדרך.

אני לא חושב שיותר מדי דובר איך הרעיונות התממשו וגם זה רק באוויר. אני אשמח שנעלה עוד רעיונות ונתחיל להזיז אותם.

rendeer
חזרה למעלה Go down
יוסי שטייף

מספר הודעות : 64

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptyMon Nov 29, 2010 8:48 pm

foam battle flash mob
חזרה למעלה Go down
ניר וקנין

מספר הודעות : 32

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptyThu Dec 02, 2010 10:36 pm

איך פיספתי את הדיון הזה בגנזי האחרון?!
אני חושב שאנחנו צריכים לחשוב טוב טוב לפני שאנחנו מחליטים לעשות גיוסי בזק מאסיבים כאלה...
הרבה אנשים זה לא בהכרח מה שאנחנו רוצים עכשיו...
אנחנו לא מספיק מגובשים ופועלים בתוך עצמינו עדיין
...זו דעתי... לדעתי אנחנו צריכים לחכות עם כל דבר שקשור לעולם החיצון ולהשקיע בנו - סדנאות חרבות
סדנאות יצירתיות - וכיף בכללי
חזרה למעלה Go down
????
אורח

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptySat Dec 04, 2010 5:59 pm

מסכימה עם ניר במאה אחוז..
אין בינינו הרבה שהמים ולא כולנו שחקנים ברמה מטורפת. אני חושבת שגיוס אנשים יקרה אך ורק אחרי שיהיה לנו (לפחות לי) יותר ניסיון בשיהום ומשחק ונוכל לארגן ערבי סשן גדולים, לפני זה אין שום סיבה לחשוב על מה קורה בחוץ.
קודם מתקנים את מה שקורה בבית ורק אז יוצאים ממנו..

קיצור קיצור, בהצלחה לנו.. Razz
חזרה למעלה Go down
ניר וקנין

מספר הודעות : 32

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptySat Dec 04, 2010 7:32 pm

לדוגמא, היום התנחלות אצל נילי הגיעו שני בחורים שמעולם לא שיחקו במשחקי תפקידים בפרט
ולא היו חשופים לקהילה החופשית בכלל...
כמעט ולא יכולתי לעזור להם... לאן אני ישלח אותם לקורא\להתעניין?
לפורום הזה? שמלא בפוליטיקה וקרעים עדיין מהמעבר?
לגנזי? שעדיין יש לנו בו את חוסר ההסכמות וההבנות?
אני לא מאמין בדרך הזו... אני חושב שקודם נבנה משהוא חזק וטוב...
גרעין חזק שיוכל להחזיק את הקהילה לתקופה לא קצרה... ואז נדאג לגדול ולהמשיך.
- נכון... הכוח הוא במספרים - היה מאוד כיף שהיה לנו כמעט 100 אנשים לפרסם להם את הפעילויות שלנו
היה כיף שיכולנו לתכנן לארפים למספר גדול של אנשים... אבל אנחנו נסתדר...
אנחנו יצריתיים מספיק ויהיה בסדר - לא צריך לפחד מזה שאנחנו מעט...
חזרה למעלה Go down
יוסי שטייף

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptySat Dec 04, 2010 7:41 pm

נראה לי שהמסקנה המתבקשת היא לעשות מפגש של השה"מים, אפילו המתחילים שעשו רק סשן אחד ולהתחיל להריץ רעיונות

מ. מת"שים?
חזרה למעלה Go down
רפי פלישמן

מספר הודעות : 129

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptySat Dec 04, 2010 10:26 pm

ניר החששות שלך שאנחנו עדיין לא מבוססים מספיק כדי למשוך אנשים הם חששות כמעט מוצדקים
עם זאת צריך לזכור שכדי להרים פעילויות אנחנו זקוקים למסה קריטית של אנשים
לא ניתן להרים ערב סשנים עם נכחות של 4 אנשים ולא ניתן להריץ את הגנזי ללא נוכחים.
כרגע אלה הם הפעילויות שאתה יכול להמליץ לחבריך להגיע אליהם:
1. גן הזיכרון
2. העבודות ביער אושיסקין
3. ערב הסשנים בבית של תומר
4. לארפ בית משוגעים של נעמי

אני מצטער לשמוע ששכחת שלמרות שאנחנו יחסית קטנים עדיין יש לנו הרבה אירועים שרצים.
מלבד זאת הקהילה הזאת היא בסיס טוב למי שרוצה לצאת לאירועים חיצוניים ומבקש חברים שיבואו איתו.

עליך לזכור שאתה נושא תפקיד בקהילה החופשית ועליך מוטלת האחריות להצלחתה, למרות ההיסוסים שאתה אולי חש.

בכל מקרה עלינו למצוא דרך לגרום לעוד אנשים לגלות את הכיף שבתחום
לפחות כדי למלא את השורות של הגנזי

בברכה
רפי
חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptyFri Dec 10, 2010 1:11 pm

עידכונים:

1. יש התקדמות בנושא פרסום הקהילה בפורומים חיצוניים ואפילו נפתחה תחרות מי מפרסם בהכי הרבה פורומים. כל מי שרוצה להשתתף בתחרות או סתם לתרום בפרסום מוזמן להכנס לכאן : קישור

2. ב 25 לחודש תיערך סדנת יחצון הקהילה בהנחיתי. מטרת הסדנה היא להכשיר אנשים לגייס בני נוער בבתי הספר.
כל מי שמעוניין לעזור שיכנס לכאן: קישור

3. לגבי פליירים - בקרוב הפליירים יהיו מוכנים ונוכל לפתוח משלחת חלוקה.

אנשים, בבקשה תעזרו לפרסם שאני לא ארגיש שאני משקיע לשווא.
בברכה,
אור
חזרה למעלה Go down
גלעד גרינברג

מספר הודעות : 52

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptyFri Dec 10, 2010 1:43 pm

אני אפרסם את זה פה ואלך:
"עקרונות ההתנהלות: הקהילה החופשית אינה פועלת בהתפרשות כלל-ארצית ולא מתחרה בעמותות הקיימות למטרה זו. אנו פועלים בפרישה עירונית/איזורית על מנת לאפשר את קיומה של חברה והקשר האישי בין חבריה, ולמנוע את איבוד קולו של האינדיוידואל בהמון.

(הקהילה היא קהילה הסובבת את תחום משחקי-התפקידים, אך בראש ובראשונה מוקדשת לאנשים והמרקם החברתי אשר אותם היא משרתת. היא אינה משרתת את התחביב ואינה פועלת למען תפוצתו הכלל-ארצית, אלא משתמשת בו ככלי לאיגודם של האנשים ובכדי להעניק להם ערכים מוספים של עשייה ויוזמה)"

(מתוך אמנת הקהילה החופשית)
חזרה למעלה Go down
יוסי שטייף

הודעהנושא: Re: גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל   גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל EmptyFri Dec 10, 2010 2:39 pm

גלעד גרינברג כתב:
אני אפרסם את זה פה ואלך:
"עקרונות ההתנהלות: הקהילה החופשית אינה פועלת בהתפרשות כלל-ארצית ולא מתחרה בעמותות הקיימות למטרה זו. אנו פועלים בפרישה עירונית/איזורית על מנת לאפשר את קיומה של חברה והקשר האישי בין חבריה, ולמנוע את איבוד קולו של האינדיוידואל בהמון.

(הקהילה היא קהילה הסובבת את תחום משחקי-התפקידים, אך בראש ובראשונה מוקדשת לאנשים והמרקם החברתי אשר אותם היא משרתת. היא אינה משרתת את התחביב ואינה פועלת למען תפוצתו הכלל-ארצית, אלא משתמשת בו ככלי לאיגודם של האנשים ובכדי להעניק להם ערכים מוספים של עשייה ויוזמה)"

(מתוך אמנת הקהילה החופשית)

אוף, זה אומר שאנחנו לא יכולים ללכת לבתי ספר בטבריה? הלכו לי כל התוכניות
חזרה למעלה Go down

גיוס אנשים-ריכוז רעיונות והוצאתם לפועל
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1