הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

סוף עידן ההקפאה?

Go down 
4 posters
מחברהודעה
קלמק

קלמק

מספר הודעות : 20

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptyThu Dec 09, 2010 2:45 pm

קהילת העוף פרסמה הודעה שבה היא לראת סיום ההקפאה שלה.
הייתי ממליץ לכולם לקרוא כי נאמרים שם הרבה דברים מוזרים משהו...
סוף עידן ההקפאה

רק תעשו לי טובה קטנה, ואל תצאו עליהם כמו ילדים מפגרים בני 5. תחכו עד שהם יעשו את זה פה תחת שמות בדויים...
חזרה למעלה Go down
רפי פלישמן

מספר הודעות : 129

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: Re: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptyThu Dec 09, 2010 3:15 pm

יניב
אני חושב שבשבועות האחרונים אנו מצאנו שאיננו מסכימים לא רק עם ההקפאה
אלא גם עם כל ההתנהלות של קהילת העוף.
עצם זה שאדם יכול ל"הקפיא" את הקהילה ולקחת את הרכוש שלה ללא התייעצות וללא תמיכה של חברי הקהילה זה רע מספיק.

תאר לך מה היה קורה אם היו מחליטים להמשיך את ההקפאה או "לבטל" את הקהילה החופשית.

אם הייתה שיטה דמוקרטית, אז היו מצביעים אי אמון נגד העוף. אם ההנהגה הייתה טורחת להקשיב לרצון של הקהילה במקום לרצון של עצמם הם לא היו מבצעים את השטות שהם עשו.

אני מקווה שאני מדבר בשם כולם שאני אומר שעצם שהנהגה אשר מחליטה בצורה מנותקת החלטות טיפשיות בלי דין וחשבון לאף אחד זה מצב שאנו לא יכולים לקבל.

כי זה המצב שנוצר לפחות בקרב שוכני פורום זה
אי אמון

אי אמון בהנהגה של העוף אבל בעיקר אי אמון בשיטה.

כולנו ראינו כיצד הנהגה ריכוזית מובילה לריבים ופיצול. במצב דמוקרטי זה לא היה יכול להתרחש.

כולנו כאן אנשים אשר לא מוצאים את מקומם תחת העוף, אנו לא יכולים או לא רוצים לחזור.

ואני גם חושב שעברנו תהליך שבסופו הבנו שאנו הקהילה החופשית לא פחות מהם.

כמו שאמרתי במקום אחר
אני חושב שגם קהילת העוף הם חלק מאיתנו
אבל צורת ההתנהלות שלהם פסולה.

ביטול ההקפאה לא ישנה דבר מבחינתנו.

האמון שנשבר לא יוחזר בקלות רבה כ"כ. פשוט זה איך שאמון עובד.

אם הם יחליטו לחזור לתחום זה יהיה משמח אולם מבחינתו זה עדיין אומר עסקים כרגיל. אני נמשיך לנהל את עניינו לפי דרכנו בצורה דמוקרטית ומכבדת.

זוהי דרך הקהילה החופשית
בברכה
רפי

נערך לאחרונה על-ידי רפי פלישמן בתאריך Thu Dec 09, 2010 7:27 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
קלמק

קלמק

מספר הודעות : 20

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: Re: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptyThu Dec 09, 2010 5:01 pm

בקשה תסביר לי מה הולך להיות אם קהילת העוף תחליט לחזור ואנחנו ננהל את העניינם כסדרם...?
חזרה למעלה Go down
רפי פלישמן

מספר הודעות : 129

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: Re: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptyFri Dec 10, 2010 3:29 pm

יניב

יש ערב סשנים עוד מעט
משלחת לקוראיניס
מת"ח "בית משוגעים"
האירועים האלה ירוצו כרגיל ולביטול ההקפאה אין ממש השפעה עליהם אלא אם אנשים מהעוף ירצו לבוא.

לגבי הגנזי והיער.
נמשיך את הפעילות בגנזי כרגיל
פעילות ביער כרגיל בימים לא גשומים
כרגע אנחנו מריצים את הפעילות בגנזי והגנזי נמצא תחת האחריות של גדי דרזנה.

פעילות גן הזיכרון השבועית פתוחה לכולם ובוודאי לחברי קהילה. כל מי שרוצה יכול להצטרף ולקבל חרב בחינם. אנחנו לא בודקים בציציות האידאולויות של מי שמגיע לגנזי.

באופן אישי אני מקווה שהגנזי יתמלא בעקבות ביטול ההקפאה.

כנ"ל לבי הפעיולת ביער.

בברכה
רפי
חזרה למעלה Go down
נעמי

מספר הודעות : 31

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: Re: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptySat Dec 11, 2010 11:03 pm

זה כל כך בלתי נתפס מבחינתי, שהשלושה מהעוף חושבים שההקפאה הייתה טובה כי זה גרם לאנשים להבין שהקהילה אינו מובנת מאליה, וזה גרם לאנשים לקום ולעשות פעילויות!!!

הייתכן שהם לא משקרים, אלא מאמינים במה שהם אומרים?

"למה לא ביקשתם מאיתנו הסבר על מדוע עשינו הקפאה?" - כאילו אנשים כאן באמת מרגישים שיש להם עם מי לדבר.

אני חושבת שההקפאה מסתיימת כי הם רואים שאנשים יוצרים קהילה נפרדת בלעדיהם, והם מנסים לעצור את זה כמה שיותר מהר.

אבל מאוחר מידי - אני חשבתי, והגעתי למסקנה שצריך לעשות פעילויות בלי העזרה שלהם ובכלל בלי שהם יהיו בתמונה.

הם ריכזו אצלם את כל הידע, לא נתנו לאנשים אחרים להיות אחראי משחקים שולחניים, חיים, וכל השאר. לא נתנו לאנשים אחרים לנסות. ואם הם כן מנסים לפתח אנשים שיגיעו למצב כזה, אלה אנשים שהם בוחרים, ולא נותנים להשאר להגיע לעמדה של מפתח באופן טבעי.

הייתי אומרת שעריצות המעטים זה מה שהתרחש - במקרה הזה עדיפה לי עריצות הרוב של הדמוקרטיה.

בקיצור, הם גרמו לי להרגיש כמו חרא על שהערכים שלהם אינם שלי. וגרמו לי לשכוח שיש לי ערכים מצוינים, הם פשוט שונים משלהם.

הם יודעים לסבן טוב, הבעיה היא שאני זוכרת מה הם אמרו לי מקודם - אל תבואי אם את לא מאמינה באמנה, ואל תבואי אם את באה רק בשביל החברים שלך.

ההקפאה אכן הייתה טובה. היא גרמה לי לחשוב ולהבין עד כמה הם רק חנקו אנשים מסביבם. הם הסיבה מדוע המצב היה תקוע. והם מאשימים אנשים אחרים בכך, אומרים להם שהם היו רעים ולא ערכיים, לכן עליהם לקחת פסק זמן ולחשוב. הם זורקים את האשמה על כולם, חוץ מעצמם. ראוי היה אם הם היו לוקחים את פסק הזמן הזה כדי לחשוב בעצמם, איך הם היו לא בסדר.
חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: Re: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptySun Dec 12, 2010 8:14 am

נעמי, על תשכחי שכל צד רואה זאת אחרת.
כמו שהם לא רואים את התמונה המלאה אצלנו גם אנחנו לא רואים את התמונה המלאה אצלם.

סך הכל הם יפה מאוד מנסים לעשות דיון ולהקשיב. גם עם את חושבת שהדעה שלהם שונה - לא שווה להתעצבן על זה =)

בברכה,
אור
חזרה למעלה Go down
נעמי

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: Re: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptySun Dec 12, 2010 12:55 pm

אני מתעצבנת עיצבון מאוד מאוד חשוב, כי שים לב:

את הדיון הזה הם לא עשו בתחילת ההקפאה!!!

ואז הם מיתממים למה אנחנו לא מתקשרים אליהם ושואלים, אחרי שהם בגסות שכזו מוחקים הודעות בפורום של אנשים שניסו לדבר על זה.

מה שמכעיס זה האביריות שהם מקרינים עכשיו, לאור ההתנהגות שלהם בתחילת ההקפאה - כאשר הם אמרו לנו שהם לא צריכים אותנו, כי אנחנו לא בעלי ערכים וערך כמו שהם צריכים בקהילה כהגדרתם.

עכשיו להיות רכים ונעימים צורם לי עוד יותר, כי ברור שהם עושים זאת לא בגלל שהם חושבים שחשבנו והחכמנו, אלא פשוט כי הם ראו שאנחנו מסוגלים לעשות משהו בלעדיהם.

היחס הזה של נשיקה וסטירה לא צריך להיות משהו שעלינו להתרגל אליו, ודעו שמגיע לכם יותר בחיים מאשר יחס שכזה.
חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: Re: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptyMon Dec 13, 2010 5:10 pm

אני עדיין חושב שלמרות שהם עשו טעויות גם להם יש כוונה לטובת הקהילה, ההתנשאות זה מה שמכשיל פה.

את צודקת באיך שאת מרגישה ויש לך זכות לבטא זאת. אך ראית איזו תגובה שמתי שם, למה הם התעלמו ממנה? אני כמעט בטוח שלא היה להם יותר מידי מה לענות.
הנקודה שלי שהם לא שווים את הכעס שלנו. אין לי בעיה שהתפתח דיון.
אך תאמיני לי, אני רואה את ההבדל ביני בקהילה הקודמת וביני כאן. אני לא עיוור.

ומי שכן עיוור...טוב נו, מה אפשר לעשות לגבם?כל אחד מבין דברים בצורה אחרת.

בברכה,
חזרה למעלה Go down
נעמי

סוף עידן ההקפאה? Empty
הודעהנושא: Re: סוף עידן ההקפאה?   סוף עידן ההקפאה? EmptyMon Dec 13, 2010 10:07 pm

זה ברור ש"לחברינו הטובים" לא היה מה לענות, אתה תקעת להם נקודה מעולה.

מה שמציק זה הרגישות המעושה שלהם עכשיו, ההקשבה המוגזמת, לאור מה שקרה בתחילת ההקפאה שהם היו מוחקים לנו הודעות על ימין ושמאל ואז עוד באו אלינו בטענות שאנחנו לא מטלפנים אליהם ושואלים מה העניינים.

זה כמו להתנהל מול סופר-ביץ' על עקבים גבוהים, עם איך שזו מלחמה קרה של בואו-נראה-מי-יתנהג-מגעיל-קודם-ואז-נאשים-אותו-בהתלהמות-ברברית-כי אנחנו-המתורבתים-תראו-איך-אנחנו-מקשיבים-לחברי-הקהילה-ואפכת-לנו-מהם, אחרי שהם בחרו נקודתית אנשים שהם רוצים שישארו בקהילה, ולאחרים הם עושים פאסיבי אגרסיבי כדי שיבינו שהגיע הזמן בשבילם ללכת הביתה ולהיעלם לאי-קיום.

בסדר, יש בהם צדדים חיוביים, אבל כאן הם היו ממש לא בסדר. אני לא מאמינה שבתור חברת סגל הייתי צריכה להתדיין במשך שעות על האם להתנצל בתור חברת סגל מול הג'ינג'י הזה, הוא דרש המון בקטע של סליחה, אפילו ממני ומשאר חברי סגל שלא היו כלל בתקופה שבה נעשה לו העוול, ובמקום לדבר על עזרה לחברי קהילה שבאמת זקוקים לה, אנחנו הזדיינו בשכל כדי לתקן לו את האגו. ועכשיו הם היו ממש לא בסדר, אבל הם בחיים לא יתנצלו על זה, הם בכלל יעמידו פנים שהם היו מושלמים ולא עשו עוול לאף אחד.

הם משאירים את עיקר הידע אצלם, מקדמים רק את מי שהם רוצים, מדכאים את השאר בטיעונים של צריך-פעילויות-איכותיות-ולא-זבל, מה שסתם מעליב וגורם לאנשים... בקיצור, אתה יודע למה אני מתכוונת. אנשים פורחים דווקא כאשר הנוכחות שלהם נעלמת. הם צריכים ללמוד להתנהל בצורה פחות מוחקת ומבטלת, אבל הם באים בטענות של מחיקה וביטול לכולם חוץ מעצמם. כולם היו פגומים חוץ מהם, לכן הייתה הקפאה, והנה עכשיו בסוף ההקפאה הם ילמדו אנשים איך להיות טובים יותר, כי הם יודעים מה הכי טוב.

יש בהם חלקים טובים, אבל ההתנשאות הזו באמת בלתי נסבלת. יש יו"ר אחד לשעבר שאמר לי את זה בעצמו. אני אכן לא משוגעת, אנשים אחרים שמים לב לזה גם!
חזרה למעלה Go down

סוף עידן ההקפאה?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» אני מאשים: