הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע

Go down 
2 posters
מחברהודעה
רפי פלישמן

מספר הודעות : 129

הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע Empty
הודעהנושא: הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע   הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע EmptyThu Jan 13, 2011 7:23 pm

כמו שאתם יודעים קהילת העוף מתכננת לארפ בחודש הבא
עבור לארפ זה הם גובים 25 ש"ח. 20 ש"ח עבור הלארפ ו 5 ש"ח תרומה לקהילת העוף.
מחיר זה הינו מחיר סביר לכל הדעות.
למרות זאת אינני בטוח שמבחינה עקרונית יש טעם לתמוך בזמן ובכסף בקהילת העוף.יש לזכור שהם מחזיקים שלא בצדק 8000 ש"ח מכספי הקהילה, ובכל שאר המשאבים החומריים של הקהילה. כמו גם אל נשכח את היחס המזלזל והמתנשא כלפיי חברי הגרעין הדמוקרטי, ואת הביזוי המופגן של ערכיי הקהילה החופשית בהם אנו מאמינים.

למרות דברי הלכאורה "קשים" אינני חושב שאנו צריכים להדיר את רגלינו מהלארפ שלהם.
אני חושב שיש להעניק לוועדת אע"ע את האחריות לבדוק את הלארפ פרא הן מבחינה מקצועית (האם זה לארפ טוב?) והן מבחינה קהילתית (האם המארגנים שלו יתייחסו בהגינות לחברי הגרעין הדמוקרטי?)

לאחר מכן אני מציע שוועדת אע"ע אשר ממילא מייצגת אותנו מול העוף תמליץ לחברי הקהילה האם ללכת ללארפ או לא.
כל חבר קהילה יחליט בעצמו אם להיענות להמלצה של הועדה בהתאם לרצונו וזמנו הפנוי.

בברכה
רפי

חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

הודעהנושא: Re: הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע   הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע EmptyThu Jan 13, 2011 10:18 pm

בדיוק באתי לכתוב כאן התמרמרות בנושא,

אני נרשמתי ללארפ ושאלתי בפורום הלארפ על מה הכסף הולך(האם הוא על אוכל?תרומה?לא אכפת לי רציתי לדעת).
אבישי ענה לי תשובה מעורפלת ש"אם זה היה רק על אוכל הם היו לוקחים 5 או 10 שח ממה שלוקחים בדרך כלל".
מה התשובה הזאת אמורה להביע?

ששאלתי שוב("אז על מה כן?") קיבלתי תוצאה עגומה של מחיקה וטיוח גס של הודעתי וכל התגובות הנלוות.
נשארה רק ההודעה המשמחת שהלארפ עולה 25 שח...

אין כל פחד בלהגיד ש 5 שח הולכים לתרומה..רק עצוב לי לראות שהיחס לא השתנה.

בקשר ללארפ עצמו:

הרעיון חמוד, הביצוע יפה וההירתמות מרשימה, כצפוי מרוב ה HARD CORE .

אך הבעיה היא הכסף ומידת ההשקעה שדורשים מאנשים שאני לא בטוח שתתאים פה לכולם.
אם הלארפ היה עולה ר-ק 25 שח הייתי ממליץ לכם לבא. אך בגלל ה"תקופה" שדורשת תחפושות מעור או פרווה(כי בד לא היה קיים בתקופת הפרא), אני שומע אנשים נפרדים מ 60-90 שח בכיף - בישביל תחפושת(ועוד הם חושבים שזה זול).
אני אבוא אם אני אמצא סידור תחפושת יותר זול, אך רק שתדעו התחפושות יקרות, מס' השחקנים מוגבל "וכל מי שמוזמן ללארפ מוזמן לקהילה של קריעת תחת".(אין לי מושג מה זה אומר אך זה מה שאמרו לי..).

כך שבשביל לארפ מיליטנטי עם כזאת פרוצדורה - לא הייתי ממליץ לבא. אלה אם אתם מוכנים לסבול את השטויות האלה.

ועוד משהו- אתם לא יכולים "לבא ללארפ". לפי מה שהבנתי(אך יכול להיות שאני טועה), חברי הלארפ מגייסים את מי שהם רוצים ומי שהם חושבים שמתאים.
כך שאם לא גייסו אותכם אני לא בטוח שיהיה אפשר להצטרף. אך הם אולי יאפשרו אם תבקשו מהם...

חזרה למעלה Go down
רפי פלישמן

מספר הודעות : 129

הודעהנושא: Re: הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע   הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע EmptyFri Jan 14, 2011 2:52 pm

האם זוהי ההמלצה הרשמית של ועדת אע"ע?
חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

הודעהנושא: Re: הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע   הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע EmptyFri Jan 14, 2011 6:17 pm

זוהי ההמלצה של אחד מחברי הועדה מהמעורבות שקיבלתי בלארפ.
אם לשאר חברי הועדה יש המלצות נוספות יותר מאשמח לשמוע.

אני לא חושב שצריך לתת המלצה יחידה בדבר זה וכל אחד מחברי הועדה צריך לבחון זאת לגופו בהתאם למעורבות שלו בלארפ
חזרה למעלה Go down

הצעה: לארפ פרא וועדת אע"ע
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1