הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

אז, בעצם, למה?

Go down 
מחברהודעה
תומר שץ
Admin
תומר שץ

מספר הודעות : 86

אז, בעצם, למה? Empty
הודעהנושא: אז, בעצם, למה?   אז, בעצם, למה? EmptyWed Oct 27, 2010 3:11 pm

בזמן האחרון אני שם לב שהרבה אנשים לא באמת מבינים מה קורה פה, אז אני מתכוון לתמצת פה יפה על מה העיניין לפי הבנתי הדלה.

הקפאת הקהילה וסגירת הפורום:
הא.א.א החדש (שאריות הא.א.ג לאחר עזיבתו הפתאומית של יונתן גרינשפן) החליטו, חודשיים וקצת אחרי בחירתם לתפקיד, כהחלטה ראשונה שפורסמה כלפי כלל הקהילה, להקפיא את פעילויות הקהילה באופן כמעט מוחלט לזמן בלתי מבוטל. כל הפעילויות אמורות לעצור חוץ מ: הקראה יוצרת, הלארפ משתה ליל חורף בראשות סנה גד (יאמר בפרוטוקול: אחותו של אשחר גד, חבר בא.א.א החדש) ועוד פרוייק סודי בחסות הא.א.א החדש.
במקביל להקפאת הקהילה, הפורום נסגר פרת לבימה המרכזית, שם מותר לנו לפרסם שירים וסיפורים.
הסיבות להקפאה, לפי מה שהבנתי אותם הן:
א) כדי להפסיק פירוק קהילתי שהם מבחינים בו (ואני, לדוגמה, ממש לא) ולעשות חושבים עם עצמם על הצעד הבא
ב) לתת לכל אחד לעשות עם עצמו חשבון נפש (אממ... אוקיי... סיימתי! המצפון שלי נקי!... עכשיו מה?)
ג) לפי דעתם, ישנו מספר אנשים שלא משקיעים מספיק בקהילה, ובאים רק בשביל חברים. הם לא רוצים אותם בקהילה. הם מכווים שבזמן ההקפאה, כל אותם אנשים, או לצורך העניין, גושי בשר בעלי תודעה, יתנדפו ולא יחזרו (וזה, לדעתי, פשוט מגעיל).

הפורום הזה:
נוצר בכדי לאחד את חברי הקהילה שלא רואים בהקפאה צעד נבון, ומטרתו לאפשר לחברי קהילה להמשיך קשרים בניהם בלי להעלם כמו שהא.א.א החדש רוצים. המטרה היא להפשר המשך הרצת פעילות, משום שאכפת לנו מהאנשים שהא.א.א מתייחס אליהם כמו סוליות כפכפים.

סיום:
בגדול, בואו נודה בזה, אם ההקפאה תמשך, האנשים שהם רוצים שילכו ילכו, וגם האנשים שהם רוצים שישארו ילכו. אני רק רוצה שכולם ישארו וימשיכו להנות ביחד בלי קשר להנהלה או לא.
חזרה למעלה Go down

אז, בעצם, למה?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1