הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים

Go down 
+3
שחר ליברמן
רפי פלישמן
גלעד גרינברג
7 posters
מחברהודעה
גלעד גרינברג

מספר הודעות : 52

בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים Empty
הודעהנושא: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 12:42 am

אני לא יודע מה עם שאר השחקנים שלי, אבל אני מרגיש שלמרות שהגוף בתחילה התעניין להמשיך את פעילויות הקהילה, הגוף התעלם לחלוטין מחלק מחבריו, הלא הם אני וחלק (שלם הוא גם חלק) מחברי הקבוצה שאני מנחה, ומהעובדה כי אנחנו יכולים להפגש רק בשבת בין אחת בצהריים לחמש בצהריים.
מפעילי הפעילות המקוריים במסגרת הגוף הנ"ל אמרו כי יתחשבו באנשים אשר יש להם בעיה ולמרות זאת התעלמו מהבעיות שהצגתי להם, ובמהלך השבוע האחרון נעשתה רמיסה נוספת של הקבוצה שלי כאשר ארגנו ראשי הגוף הנ"ל ישיבה על השעה שבו היה אמור להיות סשן במסגרת קבוצה שולחנית שוטפת.
הבעיה היא שלא נראה כי הגוף הנ"ל מתייחס לאנשים אשר בתוכו אלא מתייחס לאגו של האנשים העומדים בראשו שרוצים להראות שהמילה שלהם היא מילה חקוקה באבן. יכול להיות שאני טועה, אם כי העובדות שהגיעו עד עכשיו לא הראו לי זאת.
חזרה למעלה Go down
רפי פלישמן

מספר הודעות : 129

הודעהנושא: גלעד   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 7:08 am

גלעד
אני מצטער לשמוע שהפגישה השולחנית שלך נפגעה עקב הישיבה הראשונה ביום שבת.
עם זאת אני מזכיר לך כי אתה נמצא בפוקום שבו חובת התנהגות בדרך ארץ ובתרבות דיון.
הודעות כגון אלו לא תתקבל בהמשך.

עכשיו מתוך ההבנה שאתה ככל הנראה נרגש אני אתייחס למה שאמרת.
כרגע אין אדם אחד העומד בראש באופן בלעדי (יש רב"ש עם זמכויות מוגבלות למדי) אין בעלי שררה ואין ממש מקבלי החלטות
הישיבה נקבע באופן ספונטני מתוך צורך שהיה קיים
זמן הישיבה נקבע בצורה כזאת שמירב האנשים יוכלו להגיע ובאמת לא הייתה כוונה לפגוע בך או בכל שחקן שולחני אחר.
בעצם מה שאני אומר שלך סמכות לא פחותה מכל אחד מהנוכחים בישיבה בהקשר של ניהול סדר היום.
אם תרצה תוכל לפתוח נושא לדיון בדיון כללי על זמן הישיבה זמן להציע חלופי.

בברכה
רפי

חזרה למעלה Go down
גלעד גרינברג

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 4:54 pm

רפי, אני חושב שאתה פספסת את הנקודה.
הנקודה היא שנאמר שתהיה התחשבות באנשים אבל בפועל מה שקורה הוא שאין.
אני העליתי פה את הבעיה כי במקום קטן שבו אמורה להיות, ומובטחת, התחשבות היא לא נמצאת ולא מורגשת, וכרגע, אני מתחיל לחשוב שאני אאלץ לפרק את הקבוצה שלי חרף העובדה שאין לי זמן אחר שיתאים במהלך השבוע כדי שהיא תרוץ ואני די בטוח שכמוני, גם השחקנים שלי לא רוצים בפירוק הקבוצה.
חזרה למעלה Go down
שחר ליברמן

מספר הודעות : 36

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 6:37 pm

גלעד כמו שאמרתי לך קודם: בגלל שזה ההתחלה של "אנחנו" יהיה במשך חודש עד חודשיים(לדעתי) פגישה "אנחנו" פעם בשבוע, ואחר כך זה יעבור לפעם בשבועים או שלוש או מתי שצריכים, ואם לא בגלל שהקהילה קפוא אין יער, ולכן אפשר לעשות את הסשנים בימי שישי בצהרים.
חזרה למעלה Go down
גלעד גרינברג

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 7:45 pm

שחר, גם אתה פספסת את הנקודה.
הנקודה היא שמהצד נראה שהמטרה שלכם כל כך נעלה עד שאתם מזניחים את הערכים הבין אישיים לטובת המטרה שלכם.
משהו שאם אני לא טועה, הקהילה מחנכת לא לעשות.
כרגע זו הקבוצה השוטפת אבל מה יהיה מחר? מה יהיה אחר כך? דברים מתחילים ממקומות קטנים ויכולים להתפשט מהר מאוד.
חזרה למעלה Go down
שלי רטקביץ'

מספר הודעות : 42

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 7:56 pm

במקרה כזה תציעה אתה ואל תשב בשילוב ידים "ותערער" על פעולות שאנשים עושים כדי לנסות ולשפר ולהבהיר רק דרך הפורום אתמול הייתה בגו זי יכולת לומר את כל זה שם כשכולם יושבים ומקשיבים לך אי אפשר לתקשר רק דרך הפורום זו גם לא הדרך אנחנו צריכים לראות אחד את השני ולדון על זה בכובד ראש ובהבנה רבה וגם מה שאתה עושה זה אנוכיות כך ששני הצדדים לא צדיקים, אז בבקשה ממך ובלי לנסות לפגוע בך אתה הייתה וצריך הייתה לומר את מה שמפריעה לך אבל נראה שזה לא "הפריעה" לך בצורה כזו ששתקתה, אז אין מה להתלונן עכשיו.
חזרה למעלה Go down
גלעד גרינברג

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 8:39 pm

האמת שזה מאוד הפריע לי אבל העובדה ששני שחקנים שלי היו בישיבה ולא העירו על זה הפריעו לי עוד יותר.
קיוויתי שהשחקנים שלי יגדילו ראש ויעירו אבל טעיתי.
חזרה למעלה Go down
שלי רטקביץ'

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 8:54 pm

כמו שאומרים אם אתה רוצה שמשהו יעשה תעשה אותו אל תחכה שמישהו אחר יעשה את במקומך!!!
חזרה למעלה Go down
שחר ליברמן

מספר הודעות : 36

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 9:36 pm

גלעד לימדו אותי פעם לארגן את זמני לפי הקריטריונים הבאים:
1. חושב או לא.
2. דחוף או לא.

גם סידור ה"אנחנו" וגם הקבוצה חשובים אבל סידורה"אנחנו" יותר דחוף, ולכן לרגע זה הוא בראש סדר העדיפויות, ושהוא לא יהיה דחוף אז הוא והקבוצה יהיו באותה רמה שוב.
חזרה למעלה Go down
גלעד גרינברג

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 9:57 pm

שחר, להגיד "בדר"כ יש לי סשן על הזמן הזה" לא יהרוג אף אחד!
שלי, יכול להיות שלא הבנת, אבל אני חשבתי שלשחקנים שלי יהיה מספיק חשוב לזכור שיש סשן.
חזרה למעלה Go down
שלי רטקביץ'

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptySun Nov 14, 2010 10:01 pm

כן, כנראה שבאמת לא הבנתי ובכל זאת אל תצפה מאנשים. ואני מאוד מסכימה עם מה שאמר שחר יש סדר עדיפויות ובנתיים הדיוניים הקהילתיים הם בסדר ראשון מעל הרבה דברים כי בלי זה יהיה הרבה יותר קשה ואי אפשר לעשות הצבעות ודיונים שוטפים דרך פורום (שמו שכבר ציינתי)
חזרה למעלה Go down
איתי שטורם

מספר הודעות : 18

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptyMon Nov 15, 2010 1:44 am

מבלי להתייחס כלל לכותרת של האשכול, אני אגיב, אבל בבקשה תפסיק עם ההתרסה הזאת.
תאמין לי שאם הישיבה הייתה בשעה אחרת ביום אחר נגיד למשל שני ב 10 בבוקר או ברביעי ב אחת וחצי בצהריים, היה לי הרבה יותר קל מבחינת לו"ז להגיע אליה.
אבל אני יודע שיש רבים שיום שבת הינו היום היחידי בו הם יכולים לקיים פגישה מסוג זה, או להגיע לאזור בכלל בשל אילוצים רבים שלהם.
כן אני מודע לעובדה שיש אנשים שזה הזמן היחידי בו הם יכולים להיפגש כקבוצה- מובן שכן גם אני הייתי אחד מאלו לפני ההקפאה.

פשוט כמו שאתה יכול להיפגש עם קבוצתך בשעות הללו אנחנו יכולים לקיים פגישות רק בשעות הללו כי אלו שעות נוחות לכולם(כפי הנראה לפי כמות המגיעים לפגישה האחרונה).
לכן הגדרנו את הפגישות מעכשיו כמחולקות לשני חלקים: הראשון דיון שמתחיל בפורום ובו רק סוגרים פינות (או מתווכחים/מדיינים עוד קצת),
והחלק השני הוא ההצבעה שהיא רק בסוף הפגישה אליה יכולים להגיע ישירות מבלי להגיע לדיון עצמו, מספיק שיש לך דעה וכבר יש לך קול בהצבעה.

אז אני מצטער שהפגישה פוגעת לך בסשן, לכן עושים מאמצים כדי למזער פגיעה זו ככל הניתן Exclamation

מעבר לכך שמתי לב שזה הפך לדיון סדרי עדיפויות אז תזכרו תמיד- חיים אישיים יותר חשובים מכל קבוצה/מפגש
בבקשה אל תבריזו לצבא או בית הספר כדי להגיע למפגש,קבוצה,לארפ זה פוגע ברעיון של הערכים הקהילתיים
ולא מעט אנשים שלא עשו את ההפרדה הזו השתגעו, או עזבו את הקהילה וזה חבל.

למרות מה שכתבתי, זכרו אתם האדונים של גורלכם, אני רק נותן את דעתי בעניין.
איתי
חזרה למעלה Go down
http://www.uzit.co.il
יוסי שטייף

מספר הודעות : 64

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptyMon Nov 15, 2010 8:30 am

גלעד, בדיוק מאותם סיבות שרק בשבת בשעות האלה אתה יכול לקיים קבוצה - כלומר זה הזמן היחיד שכולם פנויים יחדיו, נקבעה הישיבה.
המטרה היא לא לרמוס את הקבוצה שלך, אבל יש אילוצים... ובאמת לא יקרה שום דבר אם כמה שבועות הסשנים שלכם יהיו קצרים יותר. אני חושב שאפשר להגיד שכולם מצטערים שהישיבות פוגעות במשחק שלכם.
חזרה למעלה Go down
אור חלימי

מספר הודעות : 211

הודעהנושא: Re: בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים   בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים EmptyMon Nov 15, 2010 7:34 pm

איתי: ההודעות שאתה כותב הן מסוג ההודעות שצריך לתלות ולרשום =)

גלעד אתה צודק, לא העלתי את זה כי לא ידעתי שזה יהיה קבוע. ולמען האמת כי אתה המנחה חיכיתי שתעלה את זה.
אני באמת לא רוצה להגיע למצב שאני שוקל בין קבוצה או ישיבה, אך אולי כדי לברר עם אנשים יכולים לקיים ישיבות ביום שישי מתי שהיה פעם זמן יער?
או לתת לנו להצביע בלי לדרוש מאיתנו להגיע לישיבות?
זה משהו שבאמת צריך לעלות. אך אתה המנחה.

בהצלחה Razz
חזרה למעלה Go down

בעיה חמורה בגוף הזמני שאתם מחזיקים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» בעיה שממש מפריעה לי והתפתרות מתפקיד