הפורום של הקהילה החופשית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הפורום הקהילתי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

אובדן הצפון

Go down 
+4
גדי דרזנה
קלמק
יוסי שטייף
רפי פלישמן
8 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2
מחברהודעה
נעמי

מספר הודעות : 31

אובדן הצפון - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: אובדן הצפון   אובדן הצפון - Page 2 EmptyTue Dec 07, 2010 10:51 pm

אם אתה אכן לא מדבר מטעמם, אז אתה צריך להפסיק להיעלב כאשר אנחנו לא מאמינים בשלישיה בתור מנהיגים שלנו או של הקהילה הזו או האחרת בכללי.

תפסיק להיעלב. אני ואחרים כאן לא חושבים שמתאים לנו להתעסק עם הצד השני יותר. לא חושבים שהם היו בסדר. וזהו. האופן שבו אתה לוקח את זה אישית... אתה צריך להפסיק לעשות את זה.

אני אומרת לך מה הם אמרו, שזה להפך ממה שאתה טוען שהם מייצגים - איך זה גורם לי להיות אדם שלא מקשיב? למה אני אקשיב? לדברים כמו "לא רוצים אותך כאן, לכי מפה?"

הבהרתי את זה להם ואגיד את זה שוב - אני לא באה "לקהילה" בשביל אחד מן השלושה. אני באה בשביל החברים שלי, ובגלל שאני אוהבת משחקי תפקידים. זה שהם מנסים לדחוף לי אידיאולוגיה מכל החורים זו בעיה שלהם וזה לא מעניין אותי. יש אנשים שבאים בשביל לשחק ולא בשביל להיות אנטי פמניסטיים או פאשיו פמניסטיים, וזהו, והגיע הזמן שאתה והם יקבלו את זה.

אנשים - זה לא אידיאולוגיה. זה לא מסמך מיובש שאיזה מקים קהילה שכתב לפני שנעלם לפני שנים, כתב. יש אנשים שמגיעים לקהילה, והם זקוקים לקשרים אנושיים, לא למנהיגים שידחפו להם אידיאולוגיה וינסו לשנות אותם.

וזה דרך אגב למה אני טורחת להסביר לך בכלל למה אני ככה ולמה אני לא מסכימה. בניגוד אליהם, שהם אומרים "זה המסמך וזהו", שצריך או לסגוד לו בשלמות או ללכת לעזאזל.

אני רואה כל אחד בתור בן אדם, אני חושבת גם על איך מרגיש אדם בחייו מעבר לפוליטיקה שהוא מציג בפניי. יוצא לי לדבר עם אנשים בקלילות יחסית באופן אישי, אחרי שבמסגרת הפוליטיקה הקהילתית הייתי מוכנה כבר לפוצץ אותם מכות.

אני ביקשתי ממך להתמקד במה שאמרתי לך שהם אמרו לי, שאלו עובדות, ומה אתה רוצה, שאני אנסה להבין את הניאנסים ברגישות עילאית, כאשר הצד השני אומר לי בגסות ללכת לעזאזל? אני אומרת לך את הזוועה שהם אמרו לי, ואתה אומר לי למה אני לא רגישה לאנשים הללו?

אני שמעתי את הצד השני, פשוט לא הסכמתי איתו, המשכתי הלאה, יש לי דברים יותר טובים לעשות עם החיים שלי, הם לא ימותו בלעדיי ואני לא אמות בלעדיהם, ועם כל הכבוד, יש אנשים אחרים כרגע בחיי, שזקוקים ליחס והקשבה ממני, כי בחיים האישיים שלהם קורים להם המון דברים מזעזעים שאם היית שומע היית מקיא את הנשמה. אז מה לעשות? עדיפויות.
חזרה למעלה Go down

אובדן הצפון
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 2לך לעמוד : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» אובדן הצפון